ADBL TWISTER SOFT 125mm

650,00 ден

КРУЖЕНА ТЕКСТИЛНА ЧЕТКА ADBL TWISTER SOFT

 

Qty:
SKU: 4000-1-1-2-1-1 Categories: , Tag:

КРУЖЕНА ТЕКСТИЛНА ЧЕТКА ADBL TWISTER SOFT е тркалезна четка за текстил. Благодарение на меките влакна, тој е погоден за деликатни материјали.

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ADBL TWISTER SOFT 125mm”

There are no reviews yet.