CREMA PELLE BLACK ORCHID

ХРАНУВАЧКИ, ХИДРАТИРАН И ЗАШТИТЕН ТРЕТМАН ЗА КОЖА.

 

SKU: 8000-1-1-1-1-1-1-1 Categories: ,

Хранлив, хидратантен и заштитен третман за ентериери од вистинска кожа. Специфично дизајниран да ја третира и заштити кожата, ја враќа мекоста и еластичноста на кожата и сега е достапен во нов свеж мирис.

 

УПАТСТВА ЗА УПОТРЕБА

Нанесете го производот рамномерно на кожата или површината користејќи крпа и тријте со кружни движења додека целосно не се апсорбира.

 

 

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “CREMA PELLE BLACK ORCHID”

There are no reviews yet.