Ewocar Twisted Loop Drying Towel

Големина: 50×70 cm / 19,7×27,7 инчи
Тежина: 600 GSM
Карактеристики: Брзо сушење, целосно без влакненца, без ленти, Без гребење, Ултра абсорбента, Без раб

SKU: 6000-1-1-1-1-1 Category:

Крпите од микрофибер Ewocar се најпродавани – ултра меки, не оставајте никакви гребнатини или влакненца од ткаенина, две страни, страната на краткиот куп е совршена за премачкување, лаковите се бришат, а долгата страна на купот е за бришење. Погоден за чистење стакло или внатрешно чистење и облекување. Може да се пере многу пати.

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ewocar Twisted Loop Drying Towel”

There are no reviews yet.