Ewocar Ultrasoft Microfiber Towel

Тежина: 400 GSM
Материјал: 100% микрофибер (80% полиестер, 20% полиамид)
Големина: 40 x 40 cm
Доаѓа во две бои: портокалова и сина
Раб: Ласерско сечење
2 парчиња по пакување

SKU: 6000-1-1-1 Category:

Крпите од микрофибер Ewocar се најпродавани – ултра меки, не оставајте никакви гребнатини или влакненца од ткаенина, две страни, страната на краткиот куп е совршена за премачкување, лаковите се бришат, а долгата страна на купот е за бришење. Погоден за чистење стакло или внатрешно чистење и облекување. Може да се пере многу пати.

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ewocar Ultrasoft Microfiber Towel”

There are no reviews yet.