Exclusive Lux Spray

Елегантно стаклено шише од 55 ml со 8 ексклузивни ароми. Дефинитивно ќе ви се допадне неговиот модерен дизајн во комбинација со леснотијата на користење. Наполнете ги вашите патувања со стил и луксуз со Lux Spray Exclusive!

SKU: 531790-1 Categories: ,
  • Exclusive Magic Spray Black

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Exclusive Lux Spray”

There are no reviews yet.