GOMMALUX

300,00 ден

ЧИСТИ И ЗАШТИТUУВА ГУМИ И БРАНИЦИ.

 

Qty:
SKU: 3451 Categories: ,

Ги обновува и полира гумите без да остава траги од маснотии. Неговите иновативни компоненти продираат во микропорите спречувајќи пукнатини поради стареење.

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “GOMMALUX”

There are no reviews yet.