X ACTIVE VANILLA

Освежувач од целулоза изработен во лаконски стилски дизајн кој ќе го надополни шармот на вашиот автомобил. Линијата на освежувачи на воздух се состои од 11 трајни ароми, и љубителите на слатки и љубителите на свежи или неутрални ароми ќе го најдат својот омилен.

SKU: 101012-1 Categories: , Tag:

Based on 0 reviews

0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “X ACTIVE VANILLA”

There are no reviews yet.